9:21, 12:21, 10:19, 24:16
VCG Ekspertu grupa

Lietuviešu vidusskola, Prūšu 42a 2011-11-15 19:45:00
    Hegelmann Transport Latvia
    Tā kā "kabeļnieki" uz spēli ieradās piecu vīru sastāvā, intriga mačam zuda pavisam ātri. Vidēji uz katru pretinieku punktu eksperti atbildēja ar diviem, tādēļ pirms pēdējās ceturtdaļas rezultāts vēstīja pavisam nepatīkamus -30 mājiniekiem - 31-61. Pēdējā ceturtdaļā eksperti nolēma vairāk koncentrēties dažādu individuālu uzdevumu veikšanai, ar nolūku pieslīpēt savstarpējo sapratni laukumā. Tas gan redzamus augļus vismaz šinī spēlē nenesa un pronets vīri rezultātu sadeldēja pat uz pusi, tomēr tajā brīdī līdz spēles beigām vairs bija palikušas 2 minūtes. Spēles izskaņā viesi guva vēl dažus grozus, tādējādi uzstādot absolūti taisnīgu spēles beigu rezultātu 77-55 savā labā.

Slavas zāle - "DAL"

Par 2015./16. gada sezonas novembra mēneša spēlētāju Elites grupā tika atzīts Aivars Svirido no "Latvijas Gāze" komandas.