0Mārcis Broks2113/2
    15Toms Austrums1622/2 3
    9Ivo Vambuts91/1 3
    23Kaspars Budzila54/3 5

Dienu pirms spēles ekspertu komandas nometnē valdīja zināmas bažas, jo dažādu iemeslu dēļ uz gaidāmo spēli pret vieniem no līgas līderiem bija skaidrs, ka netiks ne abi divi saspēles vadītāji, ne arī divi trešā numura spēlētāji. Tomēr, neskatoties uz visiem blakusapstākļiem, uz spēli tomēr ieradās 7 eksperti un kā jau bieži šādās situācijās gadās, parādot raksturu un milzīgu gribasspēku, izcīnīja pelnītu uzvaru. Par spēles kvalitāti skatītāju viedokļi dalījās (daļa ekspertu garā gala vīru bija spiesti spēlēt kā otrie un trešie numuri), tomēr intriga šim mačam nezuda ne mirkli. Uzvarējuši pirmo ceturtdaļu ar 7 punktiem, un otro uzsākot ar 6-0 izrāvienu, eksperti Upesciema pārstāvjiem lika ņemt minūti pie rezultāta -13. Tas viesiem deva augļus un puslaikā ejot, ekspertu pārākums vairs tikai 4 punkti. Otrajā puslaikā rezultāts visu laiku svārstījās viena līdz sešu punktu pārsvara robežās par labu mājiniekiem. Tomēr pašā mača izskaņā 1 punkta pārsvaru jau izcīna Upesciems un normālos apstākļos šādas situācijas komandu, kas vadībā ir bijusi 39 spēles minūtes, parasti salauž. Tomēr ne šoreiz. Fantastisku tālmetienu spēles pēdējā minūtē realizē Mārcis Broks un atkal divu punktu pārsvars mājiniekiem. Viesi ātri atbild ar veiksmīgu trīspunktu gājienu un 14 sekundes pirms spēles beigām atkal viena punkta pārsvars Upesciemam. Pēc lieliska Ģirta Ezera caurgājiena mājinieki atkal pārņem vadību un pēdējās deviņas sekundes, lai izcīnītu uzvaru, tiek nodotas Upesciema rīcībā. Tomēr VCG komandas aizsardzība izrādās pārāka un mājinieki izcīna piekto uzvaru sezonā.