22Didzis Lazdiņš1010/2 4
    8Mārtiņš Pūpols54/3
    69Jānis Muižnieks0
    76Kristians Meliņš03

Jau no pirmās spēles minūtes laukumā norisinājās ļoti fiziska un pārsvarā diezgan rupja spēle. Principā eksperti spēli uzvarēja pirmajā ceturtdaļā (26-12), jo pārējās trīs, vairāk vai mazāk, tomēr ērtāk jutās mājinieki un tikai viņu pašu nesavaldība un nevēlēšanās saprast, ka ar rupjību uzvaru neizcīnīt, tiem liedza paņemt spēli (ceturtās ceturtdaļas izskaņā tāda iespēja bija vairāk kā reāla). Jebkurā gadījumā izbraukuma četru spēļu sērija ir pabeigta ar perfektu bilanci 4-0 un nākamās divas spēles tomēr būs jāaizvada savās mājās, kas it kā ir labi, tomēr ieslīgt pašapmierinātībā nedrīkst.Tādēļ tie zilumi, kurus šodien raženi dāļāja apsardzes čaļi ir tieši laikā, lai saprastu, ka komandai ir jākļūst vēl spēcīgākai un fokusētākai, lai cīnītos par izvirzīto uzdevumu izpildīšanu. Vissmagāk šodien laikam klājās VCG komandas līderim - R. Feldmanim, kurš aizvadīja nu jau kārtējo 50+ spēli (soda metieni 25/28), un kuru piz.īja ne pa jokam. Arī šaurais laukums bija aizsardzības sabiedrotais, tomēr klase ir klase un šoreiz sodīto lomā palika spēka struktūrvienību pārstāvji, kuriem novēlam turpmāk uzlabot arī psiholoģisko noturību, jo ar fizuhu šitiem pipariem viss ir kārtībā.

Slavas zāle - "DAL"

SPORT2000 Elites grupas finālā 2013./14. gada sezonā Rumba/LSPA divās spēlēs pārliecinoši pieveica Mārupe/SPORT2000 -100:67, 111:70.