15Valters Kronītis512
    21Andrejs Masļenčenko512/0 4
    12Raivo Reigass23
    4Mārcis Āboliņš0

Spēlei pret līgas eksplozīvāko komandu eksperti bija sagatavojuši pilnu kaujas aptveri - uz spēli ieradās 12 kaujasspējīgu cīnītāju, kas bija gatavi cīnīties par katru kvadrātcentimetru plašās 34. vsk. sporta zāles. Spēle, kā jau tas bija gaidāms, labāk iesākās DB čaļiem, kuri panāca šķietami komfortablu pārsvaru - 14-5 spēles 6. minūtē. Tomēr minūtes pārtraukums ekspertus redzami sapurināja un ceturtdaļa jau noslēgta pie rezultāta 20-20, bet puslaikā eksperti jau ir pārņēmuši spēles grožus savās rokās - 35-31. trešais ceturksnis atkal par milimetru labāks ekspertiem - 54-49, savukārt ceturtās ceturtdaļas beigās DB pievelk līdz mīnus viens, tomēr aukstasinīgāki galotnē ir eksperti, kas pacietīgi realizējot soda metienus, svin 12 uzvaru pēdējās 13 spēlēs - 80-74. Punktu izteiksmē labākie eksperti bija Toms Austrums ar 15p. (5 trīs punktu metieni), Mārcis Broks - arī 15 punkti, Juris Kuļšs ar 14, kā arī Andrejs Fiļčjonoks un Edgars Grieznis, kuri abi piebalsoja ar 11 punktiem. Jāatzīmē arī E. Griežņa ieguldījums DAL finansiālajā labklājībā - beidzot nopelnīja pirmo tehnisko piezīmi sezonā. Nākamā spēle pret AF1, kuriem zaudējām rudenī. Negribam būt pārāk pašpārliecināti, tomēr uzstādījums ir viens - šī komanda ir jānolīdzina līdz ar zemes virsu.

Slavas zāle - "DAL"

Par 2015./16. gada Elites grupas regulārā turnīra labāko cīnītāju par atlecošajām bumbām kļuva Andris Vētra (Latvijas Gāze) - 11,0 vidēji