Sākumsastāvs (punkti)18
    16Arnis Smirnovs933
    10Raivis Aršauskis64
    10Andris Draulis32/1 4

Par šo spēli jāsaka, ka acīmredzot kaut kur zvaigznēs bija rakstīts, vai augstāki spēki visu pieregulēja tā, lai paliktu neizšķirts. Pārmaiņus vadībā bija abas komandas, līdz beidzās tā, kā tam jābeidzas. Pavisam spēlē neizšķirts bija tikai 5 reizes, ja neskaita 0:0. 12:12, 21:21, 40:40, 51:51 un 56:56. Var tikai just līdzi tiesnešiem, grūta spēle, kopā tika izdalītas 52 piezīmes, plus vēl nostaigātie, auti, minūtes pārtraukumi utt. Īsāk sakot - pamatīgi daudz jāsvilpj bija un spēle ievilkās ne pa jokam. Beigu rezultāts uzskatāms par taisnīgu iznākumu, pēdējā minūtē ļoti izcilas iespējas uzvarēt radās abām komandām, un ir daudz teorētisko variantu, kas tik tur varēja notikt, ka pat nav vērts to šādā rakstā apskatīt! :)

Slavas zāle - "DAL"

2011./12. gadā par Elites grupas regulārā turnīra uzvarētājiem kļuva tā brīža čempioni "Rumba" (18-2-2).