23:14, 16:28, 22:9, 25:12
Teikas Gaisma

Pļavnieku pamatskola, J.Grestes 14 2012-03-08 19:30:00
    VCG Ekspertu grupa
    Spēle starp 3. līgas top4 komandām VCG unTG šonedēļ tika nominēta par nedēļas spēli. Un tāda tā arī bija. Ja 1. ceturtdaļu eksperti prata ievirzīt sev vēlamā gultnē, uzvarot ar 23-14, tad otrajā viss apgriezās kājām gaisā. Teicēnieši ne tikai noķēra ekspertus, bet, pateicoties fantastiskam tālmetienam pēdējā puslaika sekundē, arī izvirzījās vadībā ar 42-39. Trešajā ceturtdaļā TG čaļi pārsvaru turpināja audzēt un pie rezultāta 39-46 eksperti atskārta, ka spēle praktiski slīd ārā no rokām. Uzvarām bagātākais DAL treneris šajā sezonā - Aldis Brīdiņš (33-8, skaitot kopā Kuba un VCG ekspertu grupas iespēto), beidzot atrada to piecinieku, kurš bija gatavs kapāt aizsardzībā uz 110% un rezultāts neizpalika - pāris minūšu laikā saņēmis 3 blokšotus, un izdarījis 4 vairāk vai mazāk nepiespiestās kļūdas, par šīs spēles antivaroni laikam ir saucams Artis Lunts. Iespējams, īsti korekti nav minēt kādu vārdā, tomēr, ja reiz esi bijis Līgas mēneša spēlētājs, ir jāprot saprast kurā mirklī cik lielā apmērā deķīti vajadzētu vilkt uz savu pusi. Veikuši izrāvienu 22-6, pirms pēdējās ceturtdaļas atkal mazliet komfortablāk varēja justies laukuma saimnieki - 61-52. Pēdējā spēles nogrieznē ekspertu intensitāte aizsardzībā nemazinājās un mazāk resursus uz spēli atvedusī Teikas komanda cīņā par uzvaru vairs neiesaistījās. 25-12 ceturtdaļā un 86-64 kopsummā ekspertiem ļāva skatīt uz tablo pavisam jauku ciparu kombināciju. Kopumā izvērtējot spēli, jāatzīst, ka Teika bija gatava uzvarēt šo maču, ja vien būtu bijuši vēl daži rotācijas spēlētāji. Ekspertu rindās savukārt jāuzteic Edgars Grieznis, kurš atkal bija atguvis pārliecību par saviem spēkiem un guva 17 punktus; Kaspars Budzila, kurš neskaitot savus 12 punktus, atkal terorizēja pretiniekus ar sulīgiem blokšotiem. Jā, arī Raimonds Feldmanis piedalījās spēlē un guva 36 punktus.