Soda metienu %42.86%
    Rezervisti (punkti)16
    9Nauris Krūgaļaužs1327/3 1
    5Edgars Gleizdāns312

Rezumējot visu, ko vēl tikai rakstīšu, jācitē komandas asprāša Ģirta Ezera pēcspēles teiktais, ka "arī Buļļiem savā labākajā sezonā bija zaudējumi". Vairāk vai mazāk, taču visi tam piekrita un cits skaļāk, cits klusāk, tomēr apsolījās kārtīgi patrenēties, lai atlikušie trīs mači nebūtu tik neveiksmīgi kā šis. Bet nu par pašu spēli. Pirmais ceturksnis, kamēr ekspertiem kājas strādā diezgan ritmiski, mājiniekiem iet pagrūti - gūti tikai 8 punkti. Tiesa, eksperti neko īpaši dižāku pretim neliek - iemesti 11 ači. Otrajā ceturksnī mājinieki pamazām uzlabo uzbrukumu, kamēr eksperti stagnē - 27:22 mājiniekiem par labu, ejot puslaikā. Viss izšķiras trešajā trešdaļā, kuru atkal uzvar Ķekava (50-39), tomēr eksperti, atceroties iepriekšējo spēli, plinti vēl krūmos nemet. 11 punkti modernajā basketbolā, pat DAL 3. līgā nav tāds pārsvars, ko nevarētu dzēst 10 minūšu laikā. Tā gan nedomā mājinieki un tieši ceturtajā ceturtdaļā ieslēdz tālmetienu kanonādi un ekspertu jau pagurusī aizsardzība ir bezspēcīga, zaudējot gan ceturtdaļu, gan spēli jau ar nepieklājīgu rezultātu: 61-81. Un tātad, galvenie iemesli, kādēļ eksperti cieta zaudējumu: 1) vēl izretinātāks sastāvs - Griežņa atgriešanos aizēnoja A Fiļčonoka prombūtne, kurš uzvaras grozu pret Baltezeru, kā izrādījās vēlāk, bija iemetis jau ar praktiski ieģipsētu roku. Arī komandas blokmašīna K. Budzila šodien nevarēja tikt līdz Ķekavai; 2) vājš uzbrukums - 22 punkti puslaikā godu nedara nevienai komandai; 3) emocionālais nogurums - sezonas mačbumbas, jeb mazie mērķi krita jau pagājušajā nedēļā (vispirms dalību pārspēlēs ekspertiem garantēja Ķekaru uzvara pār tiem pašiem ķekavniekiem, savukārt vismaz bronzas medaļu jau izcīnijām paši, pieveicot Baltezeru), tādēļ laikam jau visi tomēr sāka vismaz galvā gatavoties pārspēlēm par vietu 2. līgā. Lai vai kā, atlikušajās trīs spēlēs nevienam nekas netiks dāvināts un sezonas superizšķirošajām pārspēlēm komanda sagatavosies pienācīgi, un atkal ar kaut vai mazāku, bet uzvaru sēriju kabatā.

Slavas zāle - "DAL"

Par 2012./13. gada SPORT2000 Elites grupas labāko 3 punktu metienu izpildītāju kļuva Mārtiņš Auns no BTS, kurš 20 spēlēs realizēja 66 3 punktu metienus.