15Toms Austrums1243
    9Ivo Vambuts114/1 3
    5Pēteris Strautmanis42
    23Kaspars Budzila32/1 4

Pēdējo spēli regulārajā turnīrā VCG komanda aizvadīja labā garastāvoklī, par galveno uzdevumu izvirzot saspēlētības uzlabošanu uzbrukumā un saskaņotu darbību aizsardzībā. Daļēji izdevās abas lietas... vismaz līdz 33. minūtei, kad tablo vēstīja 66-43 par labu viesiem. atlikušajās 7 minūtēs, neskaitot vienu trīnīti Toma Austruma izpildījumā pie rezultāta 58-66, punktus guva tikai mājinieki, tomēr pašās beigās arī viņi bija izsmēluši spēku rezerves un eksperti spēli tomēr novadīja līdz uzvarošām beigām. Ieguvuši labu spēļu praksi pirms divām pārspēlēm, eksperti ir absolūti fokusēti parādīt savu labāko sniegumu sezonas izšķirošajā brīdī. Sagaidāms, ka ierindā uz pārspēlēm ar Polāro Zvaigzni būs praktiski visi labākie spēki, tādēļ komandas vadība ir uzstādījusi mērķi - izcīnīt uzvaru 2 spēļu summā. Lai samazinātu iespēju, ka polārie varētu ekspertus pārsteigt ar kaut ko neplānotu, VCG komanda aizvada 2 dienu semināru asociētā profesora Māra Mētras vadībā par tēmu "Ievads astronomijā. Stāsts par polāro zvaigzni.". Ir pārliecība, ka misijai būtu jābeidzas laimīgi!

Slavas zāle - "Ballzy Elites grupa"

Par 2015./16. gada sezonas oktobra mēneša Elites grupas spēlētāju kļuva Einārs Bučs (Sonora).