16:15, 14:22, 16:9, 16:13
AF1

Pļavnieku pamatskola, J.Grestes 14 2012-10-16 21:15:00
    VCG Ekspertu grupa
    Pēc diviem diezgan neizteiksmīgiem zaudējumiem eksperti beidzot izcīnīja uzvaru ar rezultātu 62-59. Šīvakara spēle bija īstens Pļavnieku derbijs - bezkompromisu cīņa no pirmās līdz pēdējai sekundei. Bet spēli visticamāk izšķira ekspertu precizitāte no perimetra, jo praktiski tieši puse punktu - 30 no 62 - tika gūti pateicoties precīziem trejačiem, un atkal jāuzteic štata snaiperis Toms Austrums, kurš guva 24 punktus (6 trojaki), kas šādā raksturu cīņā , kāda bija vērojama šovakar, arī bija labākais un dominējošākais sniegums starp abu komandu visiem spēlētājiem. Ja puslaiks vēl bija AF1 zīmē 37-30, tad otrajā puslaikā eksperti pievilka un pēdējās 15 minūte praktiski pagāja punkts punktā. Pēdējā minūte sākas ar +2 ekspertiem tomēr AF1 ieliek trojaku un 30 sekundes līdz finālsvilpei 59-58 "Visiparvienu" komandas labā. Pedējo uzbrukumu eksperti mēģina izspēlēt uz Tomu "sodītaju" Austrumu, tomēr tas neizdodas un 16 sekundes līdz finālsvilpei uz perimetra praktiski brīvs atrodas šo rindu autors, kurš principā ir diezgan profesionāls klavieru pienesējs nevis spēlētājs, tomēr uzbrukumam atvēlētais laiks ir praktiski iztecējis un metiens ir jāveic, tādēļ tālmetiens tiek veikts un... tas ir precīzs. AF1 gan vēl ir pietiekami laiks vienam uzbrukumam, tomēr kļūda, ātrs sods, seksperts Māris Mētra realizē vienu no diviem sodiņiem un Šopēna sēru maršs šoreiz atskan nominālo viesu - AF1 nometnē. Jāuzteic gan pilnīgi visi uz parketa šovakar esošie abu komandu spēlētāji, jo cīņa bija sīva un skatītāji noteikti palika gandarīti ar redzēto. Gatavojamies nākamās nedēļas spēlei pret šovbiznesa pārstāvjiem no Lidojošā Cirka kluba.