Soda metieni4/2
    Soda metienu %50.00%
    Rezervisti (punkti)2
    91Juris Fjodorovs24/2 3

Spēle aukstajā 49.vsk zālē sākās ļoti nervozi un 1.ceturtdaļa kļūdām pārbagātā spēlē noslēdzās ar visu izsakošu 7-6 rezultātu mājinieku labā. Arī otrajā cetrutdaļā abu komandu sekmes ir labākas aizsardzības pusē un tas pats mikropārakums LC pusē arī ejot lielajā pārtraukumā 19-18. Trešo trešdaļu sparīgāk aizvada viesi un 35-32 ekspertu labā pirms pēdējās ceturtdaļas. Līdz 38. minūtei vairāk vai mazāk viss notiek kā tas ir vajadzīgs viesiem, tomēr pēdējo divu minūšu laikā Cirks ar 4 precīzām troikām no rezultāta 47-51 panāk 59-51 un spēle ir galā. Jāuzteic bijušais apsargs Strēlis, kurš realizēja trīs no šiem četriem pēdējiem trejačiem. Visu spēli aizvadījis ar švaku procentu, pēdējos trīs metienus viņš iemet tīri, godam nopelnot neapšaubāmu spēles MVP statusu. VCG tikmēr gatavojas nākamās nedēļas spēlei pret nešpetnajiem Upesciema basketbolistiem. Rezultatīvākais eksperts Ģirts Ezers ar 12 punktiem. Atgriezies arī Ivo Vambuts, kurš ar desmit punktiem parādīja, ka atgriešanās ir sekmīga.

Slavas zāle - "DAL"

2015./16. gada sezonā Elites grupas regulārajā čempionātā 6.vietu izcīnīja BA Turība-2 ( bilance 8-13).