Rezervisti (punkti)7
    9Ivo Vambuts213/1 5
    15Toms Austrums822
    5Pēteris Strautmanis714

Šīvakara spēle starp Upesciemu un VCG komandām noslēdzās ar kārtējo feino ekspertu zāģi. Spēles liktenis vistacamāk izšķīrās pirmajā puslaikā, kuru ar 41-29 savā labā noslēdza viesi no Upesciema. Lai arī eksperti otro spēles daļu aizsardzībā aizvadīja gods godam - 2 minūtes līdz finālsvilpei panākot 57-59 un vēl pēc maza brīža arī 59-61, pēdējo trojaku tomēr ielika viesi un spēle noslēdzās ar likumsakarīgu Upesciema uzvaru - 64-59. Likumsakarīgu tādēļ, ka Upesciemieši bija izteikti labāki cīņā par atlēkušajām un neitrālajām bumbām pierādot senseno basketbola tēzi, ka "tas kurš uzvar grozu, uzvar arī spēli" . Viesu mobilitāte šajā spēles elementā arī ļāva nosargāt pirmajā puslaikā ieliktos uzvaras pamatus. Ekspertu rindās jāizceļ vienīgi Ivo Vambuts, kura veiksmīgā spēle uzbrukumā tieši pēdējā ceturtdaļā pie dzīvības uzturēja ekspertu izredzes (kopumā 21 punkts spēlē), tomēr impotence cīņā par atlēkošajām bumbām ekspertus iegāza konkrēti un nu jau situācija turnīra tabulā ir ti kritiska, ka katrs nākamais zauidējums var būt letāls VCG komandas izredzēm kvalificēties 2.līgas labāko 9 komandu pulkam pēc nospēlēta viena apļa. Tomēr deguni nokārti netiek un cītīgi gatavojamies nākamās nedēļas spēlei pret sporta inventāra pārzinātāju komandu.