14Ansis Šenne31
    7Kaspars Jēkabsons312/0
    91Romāns Logins23
    3Zigmārs Kašs12/1

Lai gan komandas turnīra tabulā atradās diametrāli pretējās vietās, tik viegli šī uzvara mājiniekiem rokā nedevās. pirmās 30 minūtes rezultāts auga praktiski identiski - 11-10 pēc desmit, 27-27 pēc divdesmit un 41-41 pēc 30 spēlētām minūtēm. Pēdējais spēles nogrieznis krietni labāk padevās Sportland basketbolistiem, kuri visticamāk garāka un vienlīdzīgāka soliņa dēļ pareizāk sataupīja spēkus un aizvadīja lielisku ceturtdaļu, pieveicot ekspertus ar 23-7. Ja par aizsardzību eksperti šajā pirmo sešu spēļu ciklā īpaši kaunēties nedrīkstētu (vid. ielaisti 63 p. ik spēli), tad uzbrukums pagaidām ir viena vienīga bēdu ieleja - 57 punkti vidēji spēlē, kas ir likumsakarīgs diezgan briesmīgā metienu realizācijas procenta gala iznākums. Tomēr ir arī labas ziņas - pēc ilgākas prombūtnes kedas atkal kājās āva ilggadējais VCG snaiperis Edgars Grieznis, un, ja vēl šinī spēlē nestandarta laukuma vecā trīnīša līnija nebija Edžas sabiedrota, tad ļoti pamatotas ir cerības, ka jau nākamnedēļ mājas spēlē pret zviedru baņķieriem Edgara statistika būs krietni labāka. Tāpat sastāvā gaidāma vēl dažu rotācijas spēlētāju atgriešanās, tādēļ skats nākotnē pagaidām vēl nav tik drūms kā tabulā, tomēr viela pārdomām ir krietna un ir skaidri arī secinājumi, kas jāizdara, lai uzlabotu spēli pirmām kārtām jau uzbrukumā.

Slavas zāle - "DAL"

Par 2014./15. gada sezonas ProBasketball elites play-off MVP tika atzīts Jānis Gailītis no čempionvienības "Leifheit/Latvijas Universitāte". Play-off cīņās vidējie rādītāji - 14,3 punkti, 10,1 AB, 5,7 RP, 3,7PB, 19,4 efektivitāte.