21:18, 22:21, 13:21, 15:8
Swedbank

Pļavnieku pamatskola, J.Grestes 14 2012-11-13 21:15:00
    VCG Ekspertu grupa
    2. līgas autsaideru duelis, kā jau tas bija gaidāms, izvērtās maksimāli spraigs un uzvarētājs tika noteikts tikai spēles 40. minūtē. Sava zāle ir sava zāle un feinie Pļavnieku grozi vismaz pirmajā puslaikā mājiniekiem bija ļoti pretimnākoši un 43 punktus sametušie eksperti lielajā pārtraukumā gāja ar šinī spēlē gandrīz lielāko pārsvaru +4 (43-39). Pavisam jauka pasēdēšana pārtraukumā gan nesanāca, jo nācās plānot, ko darīt ar pretinieku komandas 28. numuru - Jāni Zicānu, jo šis kungs jau puslaikā bija pamanījies gūt 25 no komandas 39 punktiem. Trešajā cetrutdaļā minētais spēlētajs savam kontam pievienoja vēl 16 punktus (56-60 baņķieru labā), tādejādi raisot aizdomas, vai tik šis džeks nav Raimonda Feldmaņa mācības piekritējs, tomēr pēdējā spēles nogrieznī izrādījās, ka līdz tam vēl putras jāpaēd ir krietni, jo vairākkārt bloķēts, vairākkārt metis klusos metienus, spēlētajs tomēr pierādīja faktu, ka viens nav karotājs un eksperti, iespiežot savu maksimālo jaudu tieši laukuma aizsardzības pusē, pēdējo ceturtdaļu uzvarēja ar 7 punktu pārsvaru un izcīnīja pelnītu uzvaru. Varbūt ne superļoti pelnītu, jo tik pat labi varētu apgalvot, ka arī Zicāns ar saviem 45 punktiem to būtu pelnījis, tomēr visas komandas aizsardzības pūles mājiniekiem nesa tūlītējas dividendes un otrā uzvara sezonā tika izcīnīta. Lai gan komanda nospēlēja ļoti monolīti, šīs spēles ekspertu MVP tomēr piešķiram Kasparam Budzilam, kura pārsteidzoši auglīga spēle uzbrukumā + neiztrūkstoši sulīgie bloki, vienu no kuriem LBL apskatā jau nu noteikti varētu iekļaut, bija ļoti patīkams pārsteigums. Nākamnedēļ ļooti nopietns pārbaudījums Ķengaragā, kur viesosimies pie līgas vienas no līdervienībam - Zaļās Jostas basketbolistiem, kuri noteikti būs maksimāli fokusēti, jo diez vai bija plānojuši šonedēļ zaudēt C4 vienībai. Arī eksperti nākmanedēļ nekādā gadījumā neplāno kāsienu, tādēļ noteikti gaidāms kārtējais aizraujošais mačs superintriģējošajā 2. līgā.