8Jevgenijs Ivanovs12/1 2
    17Mārtiņš Kanasts02
    13Mārtiņš Everts0
    5Kristaps Určs02

Kā jau allaž pastarīšu dueļos, spēle izvērtās patiesi interesanta. Baņķieri bija kārtīgi gatavojušies spēlei un pilnā sastāvā iesildījās spēlei jau tad, kad lielākā daļa ekspertu vēl gūglēja, kur atrodas 47.vsk. Tas laikam arī bija galvenais iemesls, kādēļ baņķieri spēli uzsāka možāk, pārliecinošāk un galvenais - precīzāk. 3. ceturtdaļas vidū baņķieri jau bij panākuši krietnu pārsvaru - 42-22, tādējādi jau aizkūpinot uzvaras cigārus. Un kāpēc gan ne, ja pretinieks 26 minūšu laikā ir spējīgs gūt vien 22 punktus, viss taču ir skaidrs. Eksperti gan tā nedomāja. Ja 3. ceturtdaļas izskaņa vēl pagāja abpusēji haotiskā bumbošanās procesā, tad ceturtajā eksperti beidzot noķēra uzbrukuma vilni un pakāpeniski deldēja rezultātu līdz spēles 40.tajā minūtē baņķieri atģidās pie rezultāta 49-49. Vēl trakāk - sekundes 45 līdz spēles beigām Swedbank nopelna tehnisko piezīmi un ekspertiem 4 soda metieni + uzbrukums. Tomēr eksperti ir ar labām manierēm un zin, ka tik dāsnas dāvanas pieņemt nav labais tonis, tādēļ aizmet garām gan visus 4 sodiņus, gan nolažo uzbrukumu. Un kā jau tas sportā notiek - neiemet tu - iemet tev un Swedbank ar precīzu trojaku 15 sekundes līdz mača beigām izrauj laimīgu uzvaru. Vēl gan ekspertiem ir uzbrukums, taču fortūnas aka šajā vakarā ir izsmelta un baņķieri gavilē. Savukārt eksperti apņemas uzlabot soda metienu precizitāti.

Slavas zāle - "DAL"

2015./16. gada sezonā Elites grupas regulārajā turnīrā 4.vietu izcīnīja "Latvijas Gāze" (12-9).