33Elgars Vinters12/1 3
    15Juris Šneiders0
    11Rihards Pētersons0
    11Zigmunds Jonelis02/0

Un atkal jau spēle pret komandu, kuras kontā nav uzvaru. Pirmais puslaiks uz laukuma gan neatspoguļo to, ka tiekas dažāda ranga komandas - spēle ir abpusējām kļūdām pārbagāta un Kodolam izdodas spēles tempu bremzēt ar ilgiem uzbrukumiem, kas ekspertiem nepatīk, taču diktēt savus noteikumus ekspertiem arī neizdodas. Un tikai otrās ceturtdaļas beigu daļā pēc diviem Edgara Griežņa trejačiem pēc kārtas beidzot izdodas pārņemt iniciatīvu un puslaika pārtraukumā doties ar 8 punktu pārsvaru 34-26. Trešā un ceturtā ceturtdaļa gan vairāk vai mazāk paiet ekspertu zīmē un Kodols tiek uzvarēts ar 29 punktu pārsvaru 71-42. Nākamnedēļ jau pavisam cita ranga spēle pret citu tabulas līdervienību - Ultra. VCG skautings jau sadarbojas ar Rīgas vadošo alus lokālu bārmeņiem, lai izprastu Ultra basketbolistu filozofiju un labāk sagatavotos nākamās otrdienas mačam! Jebkurā gadījumā fokusētības pakāpe ir maksimālā un visi saprot, ka tieši nākamās trīs spēles parādīs, uz ko šogad esam spējīgi DALā!!!

Slavas zāle - "DAL"

2013./14. gada sezonas SPORT2000 elites grupas 1/4 finālā Rumba/LSPA pārliecinoši divu spēļu summā pieveica Bottomline - 81:45, 73:70.