16:18, 22:11, 15:19, 15:16
Optibet Traktors

Pļavnieku pamatskola, J.Grestes 14 2013-10-29 21:15:00
    VCG Ekspertu grupa
    Kā jau daudzi paredzēja, šī spēle izvērtās ļoti spraiga un uzvarētājs kļuva zināms vien spēles 40. minūtē. Teorētiski ekspertiem pietika ar tikai vienu uzvarētu ceturtdaļu, jeb pat pusi no tās - šoreiz tā bija otrās ceturtdaļas pirmā puse, kad tika veikts 19-4 izrāviens, kā rezultātā tika iekrāts 12 punktu pārsvars, kas beigās izrādījās pietiekošs. Tomēr praksē Ultra pēdējā ceturtdaļā spēja panākt neizšķirtu 55-55, tomēr tad atkal pašas beigas nedaudz veiksmīgāk nospēlēja eksperti, palīdzot Ultrai tikt pie pirmā zaudējuma sezonā. Jāpiebilst, ka spēles galotnē laukumā valdīja bezkompromisa cīņa un viesu komanda, redzot, ka kārotais panākums var arī tikt nesasniegts, mēģināja provocēt ekspertus uz asumiem, kas arī principā daļēji izdevās, tomēr fakts, ka sākot no otrās ceturtdaļas sākuma viesi visu laiku bija iedzinēju lomā, visticamāk bija galvenais, kādēļ spēku resursi precīzām darbībām spēles galotnē pietrūka un ekspertiem atlika tikai pielikt maksimālas pūles aizsardzībā, lai noturētu šo 4 punktu pārsvaru. Jau nākamnedēļ atkal dodamies uz Juglu, lai mērotos spēkiem ar vēl vienu senu pretinieku - C4 komandu. Arī šiem pretiniekiem pagājušajā sezonā tur pat Juglā ļoti sāpīgi zaudējām spēles galotnē, tādēļ tiks veikti visi priekšdarbi, lai nekas tamlīdzīgs neatkārtotos un sezona tiktu turpināta ar nevainojamu bilanci.