15Toms Austrums821
    0Mārcis Broks52/1 2
    5Pēteris Strautmanis23
    35Kārlis Priednieks21

Spēlei ar Ķekavu gatavojāmies nopietni, jo bija skaidrs, ka šī komanda ir gan bīstama no tālās distances, gan spēj arī pārsteigt ar labu, kombinācijām bagātu basketbolu. Kā jau allaž, noskaņojāmies kārtīgi kapāt aizsardzībā. Ja pirmajā ceturtdaļā tas izdevās, upurējot uzbrukumu (12-13), tad otrā ceturtdaļa jau padevās godam un pārtraukumā dodamies ar handbola cienīgu rezultātu 26-18. Otrajā puslaikā apņēmīgāk sāk viesi un panāk -1, tomēr eksperti, plaši variējot ar maiņām, spēj arī šo ceturtdaļu, lai arī tikai ar viena punkta pārsvaru, tomēr uzvarēt, tādējādi pirms izšķirošajām desmit minūtēm tablo rāda 40-31 ekspertu labā. Noslēdzošā ceturkšņa pirmās piecas minūtes paiet bezkompromisa cīņā, cīnoties par katru laukuma centimetru un gūstot tikai divus punktus pa abām komandām kopā. Taču tad ķekavnieku spēki izsīkst un mājinieki, kas acīmredzami pateicoties dziļajam sastāvam ir saglabājuši krietni vairāk spēka, veic 8 bez atbildes punktu sēriju un noslēdz maču ar 14 punktu pārsvaru: 56-42. Kā jau minējām, komanda paveica lielu un kvalitatīvu apjomu aizsardzībā, savukārt uzbrukumā šoreiz noteikti jāizceļ Ojārs Ilješāns, kurš guva 20 punktus, no kuriem lielākā daļa bija grūti metieni, pāri sedzēju rokām un ar ļoti sīvu pretestību. Nākamnedēļ izbraukums uz DAL Sibīriju, jeb allaž slideno Lietuviešu vidusskolu Ķengaragā. Jāatgādina, ka uzvara pār Ķekavu bija 99. uzvara ekspertiem 9 DAL aizvadītajās sezonās, tādēļ iespējamā 100. uzvara ir lieliska papildus motivācija mūsu komandai. Vienlaikus nākamnedēļ ir iespēja atkārtot savu labāko sasniegumu, proti, sākt sezonu ar 8 uzvarām pēc kārtas, kas VCG komandai padevās tās debijas 2005/2006.g. sezonā. Lai arī zinām, ka pret Pronetu tas noteikti nebūs viegli, taču esam absolūti fokusēti to paveikt!!!