17:23, 25:11, 24:23, 25:14
Emerald/Zalaris

Pļavnieku pamatskola, J.Grestes 14 2014-01-21 21:15:00
    VCG Ekspertu grupa
    Labs pretinieks un laba spēle. Pirmo ceturtdaļu ādažnieki izmanto sauso pulveri un raida ekspertu grozā vienu bumbu pēc otras, mazajā atpūtā ejot ar 23-17 sešu punktu pārsvaru. Otro ceturtdaļu ar 12-1 izrāvienu sāk eksperti un pamazām spēli ved sev izdevīgākā gultnē. Arī precizitāte viesiem krītas un tikai 6-0 Emerald izrāviens puslaika pēdējā minūtē ļauj komandām iet lielajā pārtraukumā ar 8 punktu atstarpi - 42-34. Trešā ceturtdaļa paiet abām komandām veicot mini izrāvienus un tomēr pa punktu vairāk šajās desmit minūtēs gūst eksperti: 66-57 pirms pēdējā spēles nogriežņa. Pēdējās ceturtdaļas vidū eksperti dod izšķirošo 10-0 triecienu un spēle noslēdzas ar likumsakarīgu mājinieku uzvaru 91-71. Kopumā jāsaka, ka ekspertiem bija garāks un līdzvērtīgāks soliņš kā rezultātā otrajā puslaikā laikam tomēr bijām svaigāki. Ekspertu rindās noteikti jāatzīmē Edgara Griežņa 18p. uzbrukumā, kā arī atkal jāmin jau banāli nodrāztā frāze par visas komandas pūlēm aizsardzībā. Nākamnedēļ šīs te pūles aizsardzībā visticamāk būs jātrīskāršo, jo spēlēsim pret līgas joprojām karstāko komandu - Lokomatīvi ar absolūti karstāko 3p metēju līgā tās avangardā. Taktiskās iestrādes šim mačam jau tiek finalizētas, vēl pāris treniņi un domājams, ka būsim gatavi nobremzēt dzelzceļniekus!

Slavas zāle - "DAL"

SPORT2000 Elites grupas finālā 2013./14. gada sezonā Rumba/LSPA divās spēlēs pārliecinoši pieveica Mārupe/SPORT2000 -100:67, 111:70.