18:14, 12:17, 11:23, 27:22
Kodols

Pļavnieku pamatskola, J.Grestes 14 2014-02-04 21:15:00
    PTA
    Tas, ka spēle pret Kodolu būs grūta, īpašs noslēpums nebija, kā nekā komanda bija sastāvu papildinājusi ar diviem DAL 2. līgai pat ļoti pieklājīgiem kadriem. Un tā arī bija. Ekspertus totāli iegāza trešā ceturtdaļa, kurā izšķirošo atrāvienu sekmēja pretinieka līderu trio, kurus pirmajā aplī vēl nebijām iepazinuši. 4. ceturtdaļā eksperti joprojām ir pagalam bezzobaini uzbrukumā un gandrīz tik pat nekādi arī aizsardzībā un minūtes piecas līdz spēles beigām Kodols sasniedz lielāko pārsvaru spēlē - 68-51. Bet tad pēkšņi atdzīvojas arī ekspertu snaiperi, salādējot 5 trīnīšus, taču tas jau ir par vēlu, jo arī Kodols ik pa brīdim gūst grozus, tā arī pavisam īstu intrigu šajā mačā vairs nepiedāvājot. Beigu galā mājiniekiem pat jābūt nedaudz priecīgiem, jo, ja ne pēdējo minūšu ofensīva, rezultāta starpība būtu bijusi iespējams pat virs 20 punktiem. Rezumējot spēli, jāsaka, ka šī noteikti nebija labākā ekspertu saspēle šosezon, taču, pat ja būtu parādījuši labāku kolektīvo sniegumu, tas diez vai momentāni garantētu uzvaru. Tālāk jau skaņojamies uz Ultras nots - pagājušajā sezonā izbraukuma spēle Ķeizarmežā laikam bija vissāpīgākā, jo, neskatoties uz to, ka spēles gaitā bijām vadībā ar vairāk kā 20 punktiem, beigu galā zaudējām ar -1. Atkāpšanās ceļa šosezon arī vairs nav, tādēļ jādara viss, lai nepieļautu pēdējo divu nedēļu notikumu atkārtojumu.