15Mārtiņš Junkers43/2
    55Dzintars Ozols32/1 3
    12Reinis Rozenbergs21/0 1
    0Mārtiņš Indriksons02

Lai gan sākotnēji bija nelielas bažas par sastāva komplektāciju šai spēlei, tomēr beidzās viss labi un 8 eksperti bija gatavi pārtraukt šai sezonai pavisam neparasto parādību - zaudējumu sēriju, kas jau bija iesniegusies divu spēļu garumā. Un sākums viesiem padodas labs - iemesti vairāki trejači un arī citi metieni kā rezultātā lai gan neliela, tomēr nostabilizēta vadība. Līdz pat otrās ceturtdaļas vidum tā arī turpinās - divu līdz četru punktu vadībā turas eksperti, bet tad puslaika pašas beigas eksplozija - 13:0 izrāviens un puslaikā eksperti iet pat ar neticamu 15 punktu pārsvaru 42-27. Puslaika pārtraukumā šoreiz eksperti Marlboro paciņas un Jameson blašķītes tomēr no pleca somiņām neizvelk un jau ar trešās ceturtdaļas pirmajām minūtēm iebetonē uzvaru - divi trejači Grieznim, laba aizsardzība, funkcionējošs uzbrukums un pēc 30 spēles minūtēm jau praktiski noformēta uzvara 64-39 ekspertu labā. Pēdējā ceturtdaļā viesi pat sasniedz 37 punktu pārsvaru, taču pati spēles izskaņa labāka padodas mājiniekiem, taču tik un tā diezgan iespaidīga uzvara šoreiz tiek ekspertiem. Spēles panākumu atslēga pavisam noteikti bija cīņa par atlēkušajām bumbām, jo, nepētot senākas statistikas, 29 atlecošās bumbas uzbrukumā, ko iespēja eksperti, kā jau minējām, bija ļoti dominējoši. Iespējams, Ultrai neuzkrita tālie, taču tā šoreiz nav mūsu problēma... Šajā spēlē noteikti jāizceļ Toma Austruma sniegums - 11p + 11reb + 6as, gandrīz vai triple double - katrā ziņā ļoti patīkams un cerību viešošs sniegums no šī spēlētāja. Tagad gan jānoskaņojas uz C4 nots. Šoreiz pret "spridzekļiem" spēlēsim savā zālē, taču fokusētības pakāpe no tā nemainās... jāturpina sērija!

Slavas zāle - "DAL"

Par 2015./16. gada regulārā turnīra vidēji spēlē labāko punktu guvēju kļuva Nauris Miezis no "ThermoKid/Ķekava" - 23,0 punkti vidēji spēlē.