dubultamatieru līga

3 punktu metieni


Vārds Uzvārds Komanda Sp. 3p
1 Artūrs Kramiņš BK Baldone
21 116
2 Igors Aleksejevs SIA L&T 15 73
3 Francis Ķeirāns Rīgas brīvostas pārvalde 16 68
4 Ivars Strēlis BK Grifs AG 20 61
5 Gunārs Riekstiņš 32.galapunkts 17 46
6 Toms Pultraks Teikas Gaisma 16 43
7 Oskars Veidemanis Rīgas brīvostas pārvalde 17 40
8 Kristaps Zeids BK Baldone
16 37
9 Toms Kursītis Teikas Gaisma 20 36
10 Dainis Krastiņš BK Baldone 21 32
11 Rūdolfs Rutkovskis Teikas Gaisma 22 28
12 Kārlis Štolcers BK Baldone 11 26
13 Edmunds Endzels BK Baldone
7 24
14 Mareks Mukāns SIA L&T 9 24
15 Normunds Vuguls 32.galapunkts 12 23
16 Reinis Baumanis Lidojošais cirks 16 23
17 Sandris Sēja Pronets.lv/VC11 17 23
18 Sergejs Leonovs AF1 22 23
19 Atis Šēfers 32.galapunkts
18 22
20 Jānis Muižnieks BK Grifs AG 20 22
21 Ralfs Vēveris BK Baldone
20 22
22 Māris Kuņickis Lidojošais cirks 19 21
23 Jānis Vanks Teikas Gaisma 21 20
24 Didzis Vancāns RXG/Ķekava 21 19
25 Guntis Vancāns RXG/Ķekava 22 19
26 Edgars Lukša RXG/Ķekava 21 18
27 Kristians Meliņš BK Grifs AG 21 15
28 Artūrs Šēnhofs Rīgas brīvostas pārvalde
13 14
29 Kārlis Kijonoks BK Grifs AG 17 14
30 Kristaps Kļavinskis Teikas Gaisma 18 14
31 Arnis Namnieks 32.galapunkts 18 13
32 Mārtiņš Liepiņš Rīgas brīvostas pārvalde 18 13
33 Juris Leščinskis AF1 16 12
34 Andrejs Prohorovs Pronets.lv/VC11 18 12
35 Ģirts Jakuška RXG/Ķekava 20 12
36 Otto Polis BK Grifs AG 22 12
37 Krišs Matisons Teikas Gaisma
19 10
38 Valerijs Stankevičs SIA L&T 17 9
39 Artūrs Elmanis RXG/Ķekava 21 9
40 Aigars Bogdanovs AF1
13 8
41 Eduards Siliņš Teikas Gaisma 17 8
42 Vladimirs Kirilovs Pronets.lv/VC11
17 8
43 Ralfs Polis Rīgas brīvostas pārvalde 20 8
44 Juris Strautkalns 32.galapunkts 18 7
45 Ingus Ameļins BK Grifs AG 18 7
46 Māris Labsvīrs RXG/Ķekava 20 7
47 Vladimirs Zujevs AF1 21 7
48 Juris Fjodorovs Lidojošais cirks 7 6
49 Didzis Garais AF1
13 6
50 Ingus Vilks SIA L&T 14 6
51 Edgars Zariņš Teikas Gaisma 12 5
52 Ernests Jansons SIA L&T 13 5
53 Kārlis Pavlovičs Teikas Gaisma 19 5
54 Uģis Začs BK Grifs AG 20 5
55 Edgars Lasenbergs Pronets.lv/VC11
3 4
56 Jēkabs Bergs BK Baldone
7 4
57 Indriķis Putniņš Lidojošais cirks 9 4
58 Jānis Liepiņš Teikas Gaisma 14 4
59 Jānis Indrijaitis BK Grifs AG
14 4
60 Andis Vecvērdiņš Lidojošais cirks 17 4
61 Rinalds Salmiņš BK Grifs AG 20 4
62 Mihails Haidarovs Pronets.lv/VC11 11 3
63 Ivars Stukāns Teikas Gaisma 13 3
64 Rūdolfs Pundiņš Rīgas brīvostas pārvalde 14 3
65 Edgars Nesterovičs Lidojošais cirks
17 3
66 Sandis Saulītis Lidojošais cirks 18 3
67 Guntis Babāns AF1 18 3
68 Kaspars Klentaks RXG/Ķekava 20 3
69 Sandis Zuzāns Rīgas brīvostas pārvalde
20 3
70 Nauris Garoza BK Baldone
4 2
71 Kristaps Knesis SIA L&T 14 2
72 Egidijus Šemeta SIA L&T 14 2
73 Aivis Kasparāns BK Grifs AG 16 2
74 Ronalds Brēmers 32.galapunkts 18 2
75 Krists Balga Lidojošais cirks 20 2
76 Atis Kļaviņš AF1 20 2
77 Edijs Neilands Rīgas brīvostas pārvalde 2 1
78 Ivars Budze BK Grifs AG 2 1
79 Arturs Ozoliņš AF1
3 1
80 Raitis Broks Rīgas brīvostas pārvalde
5 1
81 Jānis Tiltiņš BK Baldone 5 1
82 Agris Sarkans AF1
7 1
83 Jānis Kamšs BK Baldone
7 1
84 Andris Ungurs BK Grifs AG
8 1
85 Edgars Kaulakāns BK Baldone 9 1
86 Dāvis Dobelis Lidojošais cirks 10 1
87 Vjačeslavs Višņakovs 32.galapunkts 12 1
88 Artūrs Mūrs 32.galapunkts 16 1
89 Normunds Freibergs Pronets.lv/VC11
17 1
90 Nauris Mazurs AF1 22 1

Slavas zāle - "Pretendentu līga"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2009./10. gadā Pretendnetu līgā trešo vietu izcīnīja SC Upesciems. Sezonas bilance 13-7.